56

Dla najmłodszych

DLA NAJ-
MŁODSZYCH

Migranci mieszkający w Polsce wybiorą i przeczytają najmłodszym bajki z ich krajów pochodzenia. Spotkania będą okazją do wysłuchania unikalnych i nieznanych w Polsce wierszy, bajek i baśni, dzięki którym dzieci poznają postaci literackie, opowieści i legendy z rozmaitych stron świata. Pierwsze spotkanie wkrótce!

dodane: 27.04.2016
TEATRALNA MAPA ŚWIATA

TEATRALNA MAPA ŚWIATA
soboty godz. 11:30-13.00
warsztaty twórcze dla dzieci od 4 do 7 lat

Zajęcia realizowane w konwencji podróży do kolejnych państw na mapie świata. Wspólne zabawy będą dotyczyć zarówno kultury danego kraju (muzyki, teatru czy tańca), jego historii, jak i obowiązujących w nim obyczajów czy stereotypów na jego temat. Wspólnie z uczestnikami będziemy poznawać świat poprzez teatr - odkrywając nowe języki, zachowania, zwyczaje i porównując je z naszym własnym podwórkiem.

Celem zajęć jest rozwijanie wyobraźni uczestników poprzez dynamiczne i twórcze zabawy. Formuła łączy edukację i zabawę. Warsztaty stawiają na indywidualny rozwój dzieci poprzez teatralne wyzwania i ćwiczenia, jak i na edukację wielokulturową kształtującą tolerancję wobec ludzi pochodzących z innych kręgów kulturowych i religijnych

Prowadzenie: Weronika Chinowska

Opłata: pojedyncze warsztaty 20 zł (rodzeństwo 35 zł), karnet miesięczny 80 zł

Zapisy na warsztaty: w.chinowska@strefawolnoslowa.pl